Daugavpils CUP - 2017 U12








DATE: 7-9.04.
AGE GROUP: U12 (2005)
Stadions "Celtnieks" (Jelgavas iela 7, Daugavpils)


Group A
No Team name Country 1 2 3 4 5 6 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils-1 Latvia X 5:0 2:1 2:0 2:0 4:0 15:1 15 1
2. FC Maardu Estonia 0:5 X 0:4 2:0 1:0 1:1 4:10 7 3
3. Rīgas Futbola skola Latvia 1:2 4:0 X 1:0 1:0 7:1 14:3 12 2
4. FK Nevežis Lithuania 0:2 0:2 0:1 X 0:2 2:0 2:7 3 5
5. FS Garkalne Rakari Latvia 0:2 0:1 0:1 2:0 X 2:1 4:5 6 4
6. Preiļu NBJSS Latvia 0:4 1:1 1:7 0:2 1:2 X 3:16 1 6

Group B
No Team name Country 1 2 3 4 5 6 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils-2 Latvia X 0:4 0:0 1:1 4:0 4:0 9:5 8 3
2. FK Vitebsk Belarus 4:0 X 1:0 4:3 2:0 4:0 15:3 15 1
3. FK Valmiera Latvia 0:0 0:1 X 0:3 0:1 2:0 2:5 4 5
4. Rēzeknes FA/BJSS Latvia 1:1 3:4 3:0 X 4:0 6:0 17:5 10 2
5. BFC Daugavpils-2006 Latvia 0:4 0:2 1:0 0:4 X 4:0 5:10 6 4
6. Ilūkstes NSS Latvia 0:4 0:4 0:2 0:6 0:4 X 0:20 0 6


SPĒĻU KALENDĀRS
07.04.
                                      A.grupa                                                                                B.grupa
Laiks 1. laukums Rezultāts 2. laukums Rezultāts
12:00 BFC Daugavpils-1 FC Maardu 5:0 Rēzeknes FA/BJSS Ilūkstes NSS 6:0
13:00 RFS FS Garkalne Rakari 1:0 BFC Daugavpils-2 BFC Daugavpils-2006 4:0
13:50 Preiļu NBJSS FK Nevežis 0:2 FK Vitebsk FK Valmiera 1:0
14:40 FC Maardu FS Garkalne Rakari 1:0 Rēzeknes FA/BJSS BFC Daugavpils-2 1:1
15:30 BFC Daugavpils-1 Preiļu NBJSS 4:0 Ilūkstes NSS FK Valmiera 0:2
16:20 FK Nevežis RFS 0:1 BFC Daugavpils-2006 FK Vitebsk 0:2

08.04.
                                      A.grupa                                                                                  B.grupa
Laiks
1. laukums
Rezultāts
2. laukums
Rezultāts
9:00 FS Garkalne Rakari Preiļu NBJSS 2:1 FK Valmiera BFC Daugavpils-2 0:0
9:50 FK Nevežis BFC Daugavpils-1 0:2 BFC Daugavpils-2006 Rēzeknes FA/BJSS 0:4
10:40 RFS FC Maardu 4:0 FK Vitebsk Ilūkstes NSS 4:0
11:30 BFC Daugavpils-1 FS Garkalne Rakari 2:0 Rēzeknes FA/BJSS FK Valmiera 3:0
12:20 Preiļu NBJSS FC Maardu 1:1 BFC Daugavpils-2 FK Vitebsk 0:4
15:00 Preiļu NBJSS RFS 1:7 Ilūkstes NSS BFC Daugavpils-2006 0:4
15:50 FS Garkalne Rakari FK Nevežis 2:0 FK Vitebsk Rēzeknes FA/BJSS 4:3
16:40 RFS BFC Daugavpils-1 1:2 BFC Daugavpils-2 Ilūkstes NSS 4:0
17:20 FC Maardu FK Nevežis 2:0 FK Valmiera BFC Daugavpils-2006 0:1

09.04.
Laiks
1. laukums
Rezultāts
2. laukums
Rezultāts
9:00 FK Nevežis Ilūkstes NSS 4:1 Preiļu NBJSS FK Valmiera 1:0
9:50 FC Maardu BFC Daugavpils-2006 1:1 (2:1 7m.) FS Garkalne Rakari BFC Daugavpils-2 2:0
10:40 BFC Daugavpils-1 Rēzeknes FA/BJSS  0:3 RFS FK Vitebsk 0:4
11:30 FK Nevežis Preiļu NBJSS 0:1 Ilūkstes NSS FK Valmiera 1:3
12:20 FC Maardu FS Garkalne Rakari 1:2 BFC Daugavpils-2006 BFC Daugavpils-2 0:0 (4:3 7m.)
13:10 Rēzeknes FA/BJSS FK Vitebsk 1:0 BFC Daugavpils-1 RFS 1:2
14:00  APBALVOŠANA

Vieta Komanda
1. Rēzeknes FA/BJSS
2. FK Vitebsk
3. Rīgas Futbola skola
4. BFC Daugavpils-1
5. FS Garkalne Rakari
6. FC Maardu
7. BFC Daugavpils-2006
8. BFC Daugavpils-2
9. Preiļu NBJSS
10. FK Nevežis
11. FK Valmiera
12. Ilūkstes NSS

Pozīcija Vārds, Uzvārds Komanda
Vārtsargs Daniils Smirnovs RFS
Aizsargs Sergejs Multiņš BFC Daugavpils-1
Uzbrucējs Aleksandrs Kvitovs Rēzeknes FA/BJSS
Rezultatīvākais spēlētājs Kiryl Homanau FK Vitebsk

nākamās spēles
BFC Daugavpils : Grobiņas SC
01/07/2017 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. FK VALMIERA GLASS VIA 10 7 3 0 30 8 +22 24
2. Grobiņas SC 9 7 2 0 23 10 +13 23
3. FK Progress/Olaine 10 6 2 2 20 7 +13 20
4. FK Tukums-2000/TS 10 5 2 3 18 16 +2 17
5. BFC DAUGAVPILS 9 4 2 3 18 6 +12 14
6. Rēzeknes FA/BJSS 10 4 2 4 20 22 -2 14
7. FK Auda 10 4 2 4 21 19 +2 14
8. FK Smiltene/BJSS 10 4 1 5 12 22 -10 13
9. RTU FC 9 4 0 5 17 14 +3 12
10. FK Ogre 9 3 3 3 16 17 -1 12
11. FK Jēkabpils/JSC 10 4 0 6 21 32 -11 12
12. JDFS Alberts 10 2 2 6 10 18 -8 8
13. FK Staiceles Bebri 9 1 1 7 7 22 -15 4
14. Preiļu BJSS 9 1 0 8 11 31 -20 3
© Copyright 2016 - 2017 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio