Daugavpils CUP - 2018 U12







DATE: 13.04.-15.04. 2018.
AGE GROUP: U12 (2006)

Stadions "Celtnieks", Jelgavas iela 7, Daugavpils



Group A
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. BFC Daugavpils 1 Latvia X 3:0 2:1 5:0 10:1 9 1
2. Vidzemes FC Latvia 0:3 X 1:2 0:0 1:5 1 3
3. FA Fair Play Belarus 1:2 2:1 X 1:0 4:3 6 2
4. Baltai Klaipeda 2 Lithuania 0:5 0:0 0:1 X 0:6 1 4

Group B
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. Baltai Klaipeda 1 Lithuania X 2:0 2:0 3:4 7:4 6 1
2. RFS Latvia 0:2 X 1:0 3:0 4:2 6 2
3. Ilūkstes NSS Latvia 0:2 0:1 X 1:2 1:5 0 4
4. BFC Daugavpils 2 Latvia 4:3 0:3 2:1 X 6:7 6 3

Group C
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. MOSP Bialystok Blue Poland X 1:3 3:4 5:0 9:7 3 3
2. Tukums 2000/TSS 2007 Latvia 3:1 X 0:2 5:0 8:3 6 2
3. JDFS Alberts Latvia 4:3 2:0 X 2:0 8:3 9 1
4. Rēzeknes FA Latvia 0:5 0:5 0:2 X 0:12 0 4

Group D
No. Team Name Country 1 2 3 4 GV:ZV Punkti Vieta
1. FK Vitebsk Latvia X 2:0 1:1 2:2 5:3 5 2
2. BFC Daugavpils 2007 Latvia 0:2 X 1:2 0:3 1:7 0 4
3. Tukums 2000/TSS Latvia 1:1 2:1 X 1:1 4:3 5 3
4. MOSP Bialystok White Poland 2:2 3:0 1:1 X 6:3 5 1

SPĒĻU KALENDĀRS

13.04.2018.

Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts Vārtu guvēji
1. 12:00 Tukums 2000/TSS 2007 JDFS Alberts 1 0:2 Vilnis; Krūmiņš
2. 12:00 BFC Daugavpils 2007 Tukums 2000/TSS 2 1:2 Okss - Lorens; Paņkovs
3. 13:00 BFC Daugavpils 1 Baltai Klaipeda 2 1 5:0 Sola 2; Piņaskins; Sokolovs; Kokins
4. 13:00 Vidzemes FC FA Fair Play 2 1:2 Lācis - Zukovskij; Shkelda
5. 13:45 Baltai Klaipeda 1 BFC Daugavpils 2 1 3:4 Proleika 3 - Valpēters 3; Jeršovs
6. 13:45 RFS Ilūkstes NSS 2 1:0 Oto
7. 14:30 Tukums 2000/TSS 2007 Rēzeknes FA 1 5:0 Kukulis 4; Josests
8. 14:30 FK Vitebsk Tukums 2000/TSS 2 1:1 Kuncevičs - Paņkovs
9. 15:15 BFC Daugavpils 1 FA Fair Play 1 2:1 Sokolovs 2 - Gorbočovs
10. 15:15 Vidzemes FC Baltai Klaipeda 2 2 0:0
11. 16:00 Baltai Klaipeda 1 Ilūkstes NSS 1 2:0 Petkunas; Prolelika
12. 16:00 RFS BFC Daugavpils 2 2 3:0 Timošenkovs; Kodikovs; Nosonovs
13. 16:45 JDFS Alberts Rēzeknes FA 1 2:0 Gotfrīds; Kreiviniņš
14. 16:45 FK Vitebsk BFC Daugavpils 2007 2 2:0 Novihs; Petuhs

14.04.2018.
Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts Vārtu guvēji
15. 9:00 MOSP Bialystok Blue Rēzeknes FA 1 5:0 Lazorski 3; Dliger 2
16. 9:00 FK Vitebsk MOSP Bialystok White 2 2:2 Minkevich; Petuhs - Kasberuk; Visrovaty
17. 9:45 BFC Daugavpils 1 Vidzemes FC 1 3:0 Sola; Sokolovs; Miklaševskis
18. 9:45 BFC Daugavpils 2007 MOSP Bialystok White 2 0:3 Kasberuk; Konopka; Lazarčuk
19. 10:30 MOSP Bialystok Blue JDFS Alberts 1 3:4 Dzigil 2; Voronovič - Hofmanis 4
20. 10:30 Ilūkstes NSS BFC Daugavpils 2 2 1:2 Lizaks - Vinokurovs; Burcevs
21. 11:15 MOSP Bialystok Blue Tukums 2000/TSS 2007 1 1:3 Drigeļ - Kukulis 3
22. 11:15 Baltai Klaipeda 1 RFS 2 2:0 Jermolajevs; Petkunas
23. 12:00 FA Fair Play Baltai Klaipeda 2 1 1:0 Gorbačovs
24. 12:00 Tukums 2000/TSS MOSP Bialystok White 2 1:1 Lorens - Wiszovsky
25. 12:45 B3 BFC Daugavpils 2 C4 Rēzeknes FA 1 0:3 Švecovs, Mihailovs, Rudzišs
26. 12:45 C3 MOSP Bialystok Blue B4 Ilūkste NSS 2 7:0 Drigeļ 4; Lozavskis, Savočok, Ršizins
27. 13:30 A3 Vidzemes FC D4 BFC Daugavpils 2007 1  3:2 Laķis 3 - Atamanukovs 2
28. 13:30 D3 Tukums 2000/TSS A4 Baltai Klaipeda 2 2 0:0 (2:1)
29. 14:15 A1 BFC Daugavpils 1 D2 FK Vitebsk 1 1:0 Kudrašovs
30. 14:15 D1 MOSP Bialystok White A2 FA Fair Play 2 3:0 Kazberuk; Horvath; Gurc
31. 15:00 B1 Baltai Klaipeda 1 C2 Tukums 2000/TSS 2007 1 1:0 Proleika
32. 15:00 C1 JDFS Alberts B2 RFS 2 3:0 Hofmanis 3
16:00 Konkursi: 1x1; 9 metru soda sitieni

15.04.2018.

Nr. Laiks Komanda 1 Komanda 2 Laukums Rezultāts Vārtu guvēji
13.-16.v. 33. 8:00 BFC Daugavpils 2 BFC Daugavpils 2007 1 0:3 Okss; Molotkovs; Orlovskis
13.-16.v. 34. 8:00 Ilūkstes NSS Baltai Klaipeda 2 2 0:1 Norvelas
9.-12.v. 35. 8:45 Rēzeknes FA Vidzemes FC 1 1:0 Mihailovs
9.-12.v. 36. 8:45 MOSP Bialystok Blue Tukums 2000/TSS 2 2:0 Ostoševskis; Sžot
5.-8.v. 37. 9:30 FK Vitebsk Tukums 2000/TSS 2007 1 1:0 Novik
5.-8.v. 38. 9:30 FA Fair Play RFS 2 1:3 Nasonovs; Kuzmiškins; Afanasjevs
15.-16.v. 39. 10:15 BFC Daugavpils 2 Ilūkstes NSS 1 2:0 Gailis; Terentjevs
13.-14.v. 40. 10:15 BFC Daugavpils 2007 Baltai Klaipeda 2 2 0:0 (2:0)
1.-4.v. 41. 11:00 BFC Daugavpils 1 Baltai Klaipeda 1 1 1:2 Avdejevs - Jančauskas; Petniunos
1.-4.v. 42. 11:00 MOSP Bialystok White JDFS Alberts 2 0:2 Hofmanis 2
11.-12.v. 43. 11:45 Vidzemes FC Tukums 2000/TSS 1 0:4 Lorens 4
9.-10.v. 44. 11:45 Rēzeknes FA MOSP Bialystok Blue 2 1:1 (3:4) Žukovs - Ostaševskis
7.-8.v. 45. 12:30 Tukums 2000/TSS 2007 FA Fair Play 1 6:1
Joksts 2; Garbalauskas 2; Kokins;
Kukulis - Gorbačovs
5.-6.v. 46. 12:30 FK Vitebsk RFS 2 0:3 Aleksejevs 2; Oto
3.-4.v. 47. 13:15 BFC Daugavpils 1 MOSP Bialystok White 1 1:1 (0:2) Piņaskins - Viszovaty
1.-2.v. 48. 13:15 Baltai Klaipeda 1 JDFS Alberts 2 2:0 Jančauskas 2
14:10 Apbalvošanas ceremonija

NOSLĒGUMA TABULA
Vieta Komanda Labākais spēlētājs
1. Baltai Klaipeda 1 Paulius Dalamgavičius
2. JDFS Alberts Ņikita Besprozvannijs
3. MOSP Bialystok White Aleks Lazarčik
4. BFC Daugavpils 1 Ēriks Bogdans
5. RFS Jurijs Nasonovs
6. FK Vitebsk Aleksandrs Rudzenkovs
7. Tukums 2000/TSS 2007 Helvijs Joksts
8. FA Fair Play Iļja Dervis
9. MOSP Bialystok Blue Šimon Ostaževski
10. Rēzeknes FA Adrians Skrebeļs
11. Tukums 2000/TSS Verners Černovs
12. Vidzemes FC Rauls Sakolovskis
13. BFC Daugavpils 2007 Aleksandrs Molotkovs
14. Baltai Klaipeda 2 Eimantas Dalamgavičius
15. BFC Daugavpils 2 Armands Valainis
16. Ilūkstes NSS Kristaps Multiņš

LABĀKIE SPĒLĒTĀJI
Nominācija Vārds, uzvārds Komanda
Vārtsargs Kaspars Radiševskis MOSP Bialystok White
Aizsargs Matas Dumalakas Baltai Klaipeda 1
Pussargs Ervīns Piņaskins BFC Daugavpils 1
Uzbrucējs Sidas Pralejka Baltai Klaipeda 1
Rezultatīvākais spēlētājs Gotfrīds Hofmanis JDFS Alberts

nākamās spēles
BFC Daugavpils/Progress : FK Staiceles Bebri
14/07/2018 - 17:00
BFC Daugavpils himna
tabula
Vieta S U N Z GV ZV VA P
1. FK Tukums-2000/TSS 8 7 0 1 22 5 +17 21
2. Daugavpils/Progress 8 6 1 1 38 9 +29 19
3. SK Super Nova 8 6 0 2 25 6 +19 18
4. Rēzeknes FA/BJSS 8 4 2 2 22 9 +13 14
5. FK Smiltene/BJSS 7 4 1 2 20 12 +8 13
6. JDFS Alberts 8 3 3 2 13 14 -1 12
7. RTU FC/SKONTO 7 3 1 3 27 13 +14 10
8. FK Auda 8 3 1 4 12 19 -7 10
9. FK Staiceles Bebri 7 1 2 4 6 26 -20 5
10. Grobiņas SC 8 1 1 6 12 25 -13 4
11. Preiļu BJSS 7 1 0 6 4 28 -24 3
12. Balvu SC 8 0 2 6 4 39 -35 2
© Copyright 2016 - 2018 Futbola klubs BFC Daugavpils
Izstrādāts Esteriol studio Esteriol studio