Ziņu arhīvs

Komplektācija turpinās ar 2 jaunpienācējiem

17.07.2019

BFC Daugavpils komandas rindas vasaras transfēru periodā papildinājuši brazīlietis Yuri Sousa Lima Lellis un azerbaidžānis Ali Širinovs. Abi futbolisti jau bija pieteikumā Latvijas kausa izcīņā.

Ar uzvaru Jūrmalā turpinām cīņu par kausu

16.07.2019

Pirmdienas vakarā Slokas stadionā mūsu BFC Daugavpils futbolisti ar 1:0 pieveica Jūrmalas “Spartaku”, nodrošinot sev vietu Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā! Uzvaras vārtus guva Kaspars Kokins!

Regža un Jangs pievienojas mums!

12.07.2019

BFC Daugavpils panākusi vienošanas par divu 20 gadus vecu futbolistu pievienošanos no Latvijas čempionāta vicelīderes RFS. No šīs komandas līdz sezonas beigām tiks īrēti Marko Regža un Eliša Jangs.

Askerovs un Skrebels pārceļas uz citiem klubiem

05.07.2019

BFC Daugavpils komandas sastāvā atstājuši divi atslēgas futbolisti. Uzbrucējs Vugars Askerovs karjeru turpinās Liepājā, savukārt komandas kapteinis Raivis Skrebels turpmāk spēlēs Jūrmalas “Spartakā”.

Valmierā izdevās iegūt punktu

02.07.2019

Optibet futbola Virslīgas kārtējā spēlē mūsu BFC Daugavpils ieguva vienu punktu izbraukuma spēlē pret Valmiera Glass/VIA – 1:1. Mūsu komandas labā vārtus guva Kaspars Kokins, kuram tie bija pirmie vārti Virslīgas karjerā!

Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas telpu futbola izlasi

28.06.2019

5. jūlijā Daugavpils Olimpiskajā centrā pirmo reizi vēsturē tiks aizvadīta jaunatnes izlašu spēle. Latvijas U19 izlase savā laukumā uzņems Turcijas vienaudžus. Spēli būs iespējas apmeklēt bezmaksas.

Momentiem bagātā spēlē neizšķirts

28.06.2019

BFC Daugavpils futbolisti vairāk nekā 500 skatītāju klātbūtnē trešdienas vakarā nospēlēja 0:0 ar FK Metta. Spēli tiešraidē translēja arī Latvijas Televīzija.