Ziņu arhīvs

Mūsu spēli translēs LTV-7!

26.06.2019

Pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma spēli no stadiona "Celtnieks" būs iespēja vērot arī Latvijas Televīzijas 7. kanālā! Šajā mačā BFC Daugavpils savā laukumā uzņems FK "Metta". Uzvaras gadījumā būs iespēja pakāpties uz sesto vietu tabulā.

Jelgavas lāstu neizdevās noņemt

23.06.2019

Optibet futbola Virslīgas 2. apļa noslēdzošajā spēlē mūsu BFC Daugavpils savā laukumā ar 0:2 piekāpās Jelgavai. Pēc diviem apļiem Daugavpils ieņem 7. vietu 9 komandu konkurencē.

Komandai pievienojas Andrejs Kovaļovs

19.06.2019

BFC Daugavpils savam sastāvam piesaistījusi 30 gadus veco Daugavpils pussargu Andreju Kovaļovu, ar kuru noslēgta vienošanās līdz šīs sezonas beigām. Kovaļovs dzimtās pilsētas komandā spēlēs pirmo reizi kopš 2013. gada sezonas.

Jūrmalā piedzīvots zaudējums ar 0:3

17.06.2019

Optibet futbola Virslīgas pirmajā spēlē pēc 15 dienu pārtraukuma mūsu komanda ar 0:3 piekāpās Jūrmalas “Spartakam”. Visus vārtus ielaidām spēles otrajā puslaikā, bet savas iespējas realizēt tā arī neizdevās.

Komandas rindas papildinās Kaspars Kokins

14.06.2019

BFC Daugavpils panākusi vienošanos ar FK “Ventspils” par 19 gadus vecā uzbrucēja Kaspara Kokina pievienošanos mūsu komandai. Kaspars tiks īrēts no ventspilniekiem līdz 2019. gada sezonas beigām.

Mūsu akadēmija otro gadu uzvar festivālā!

11.06.2019

Otro gadu pēc kārtas par Zēnu futbola festivāla uzvarētajiem kļuvuši BFC Daugavpils futbola akadēmijas audzēkņi. Šoreiz finiša spurtā izdevās apsteigt Ventspils un Tukuma komandas. Izcilu sniegumu nodemonstrēja 2009. gada komanda, kas uzvarēja visās spēlēs.

10 komandas futbolisti aizvadīja spēles Latvijas un Azerbaidžānas jaunatnes izlasēs

09.06.2019

Desmit mūsu komandas futbolisti aizvadītajā nedēļā trenējās un spēlēja Latvijas un Azerbaidžānas jaunatnes izlasēs. Latvijas izlases rindās zaudējuma rūgtums tā arī netika piedzīvots.

Lietuvā pārbaudījām jaunos spēlētājus

09.06.2019

Svētdienas vakarā mūsu BFC Daugavpils futbolisti aizvadīja izbraukuma pārbaudes spēli ar FK “Panevežys”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2, abus vārtus gūstot pārbaudāmajiem futbolistiem.