Ziņu arhīvs

Valmierā piedzīvots sāpīgs zaudējums

18.03.2019

Optibet Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtas spēlē mūsu BFC Daugavpils futbolisti viesos ar 0:2 piekāpās Valmiera Glass/VIA. Vārtus mūsu komanda ielaida abu puslaiku izskaņās.

Daugavpils atgriežas Virslīgā ar uzvaru

11.03.2019

Pateicoties 86. minūtē gūtajiem vārtiem, BFC Daugavpils futbola komanda nosvinējusi atgriešanos Latvijas futbola Virslīgā ar uzvaru. Spēlē pret FK Metta/LU izcīnīts minimāls panākums ar 1:0.

Aicinām uz futbola sezonas atklāšanu!

08.03.2019

BFC Daugavpils jau sestdien plkst. 15:00 stadionā “Celtnieks” uzņems FK “Metta/LU” futbolistus, tādā veidā atklājot jauno Latvijas futbola Virslīgas sezonu! Ieeja uz spēli būs bezmaksas!

BFC Daugavpils pēdējā pārbaudes spēlē cīnās neizšķirti

02.03.2019

Sestdien stadionā “Celtnieks” savu pirmo un pēdējo pārbaudes spēli Daugavpilī aizvadīja mūsu BFC “Daugavpils”. Spēlē pret vienu no Lietuvas 1. līgas labākajām vienībām “Nevežis” kaujiniecisks neizšķirts – 1:1.

Mūsu jaunieši aizvadījuši lieliskus turnīrus Minskā un Viļņā

26.02.2019

Aizvadītajā nedēļā BFC Daugavpils 2005., 2008., 2010. dzimšanas gada komandas piedalījās starptautiskos turnīros Minskā un Viļņā. Vairākās spēlēs izcīnītas ļoti patīkamas un skaistas uzvaras.

BFC Daugavpils uzvar Jelgavā un turpina pastiprināties

26.02.2019

BFC Daugavpils turpina gatavoties 2019. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonai. Kārtējā pārbaudes spēlē ar 1:0 izdevās pieveikt FK “Jelgava”. Komandas sastāvā ir arī vairāki papildinājumi.

Mūsu U17 puiši pārspēj “Zenit” un ieņem otro vietu

18.02.2019

Lielisku sniegumu starptautiskajā turnīrā “Riga Cup 2019” nodemonstrēja mūsu akadēmijas U17 komanda, kas ieguva otro vietu. Turnīra gaitā tika uzvarēts Sanktpēterburgas “Zenit”, kā arī norvēģu un somu komandas.

Komandu papildina Ukrainas vārtsargs

17.02.2019

BFC Daugavpils komandas krāsas 2019. gada sezonā aizstāvēs 22 gadus vecais Ukrainas vārtsargs Daņila Kučers, kurš iepriekš spēlējis Ukrainas komandās.