Ziņu arhīvs

U10 komanda iegūst Latvijas čempionāta bronzu!

20.08.2018

BFC Daugavpils U10 vecuma grupas komanda pēc piecu gadu pārtraukuma ieguvusi godalgoto vietu Latvijas kausa izcīņas finālturnīrā! Jevgeņija Maksimčuka un Jāņa Bovina trenētie 2008. dzimšanas gada puiši ieņēma trešo vietu!

BFC Daugavpils sarūgtina LFF prezidentu atvadu spēlē

20.08.2018

Sestdien Ķekavā BFC Daugavpils/Progress futbolisti ar graujošu uzvaru pār vietējo “Audu” (6:0) sabojāja Latvijas Futbola federācijas prezidenta Kaspara Gorkša atvadu spēli. Piecus vārtus mūsu vienības labā guva Vugars Askerovs!

Daugavpils uzvar Dobrecova kausa izcīņā!

15.08.2018

Četru dienu garumā 30 mūsu futbola akadēmijas jaunieši piedalījās starptautiskajā turnīrā “Dobrecova Cup”. 2006. gadā dzimušo futbolistu grupā par čempioniem kļuva tieši BFC Daugavpils, savukārt 2007. gada komanda izcīnīja bronzas godalgas!

1. Līgā graujoša uzvara ar 9:0!

13.08.2018

Komanda.lv 1. līgas 13. kārtas spēlē BFC Daugavpils/Progress mājās ar 9:0 sagrāva Grobiņas SC. Savus pirmos vārtus sezonā guva gan Ričards Žaldovskis, gan Marčio.

Jaunatnes čempionāts: skaistas uzvaras un cīņa par godalgām

08.08.2018

Latvijas jaunatnes futbola čempionātā pamazām tuvojas izšķirošie notikumi, tādēļ laiks atskatīties uz mūsu komandas sekmēm. Šobrīd visās piecās vecuma grupās mūsu futbolisti reāli cīnās par čempionu titulu.

5 mūsējie izlases rindās spēlēja ar Anglijas un Vācijas klubiem

07.08.2018

No 3. līdz 5. augustam Iecavā un Jelgavā Latvijas U16 izlases sastāvā pieci daugavpilieši ieguva iespēju aizvadīt spēles “Neatkarības kausa izcīņā”. Starp pretiniekiem bija slaveni un spēcīgi ārzemju klubi.

Varenā cīņā līdz pusfinālam pietrūka nedaudz

06.08.2018

Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā, spēles gaitā divreiz atspēlējoties, mūsu BFC Daugavpils/Progress futbolisti papildlaika priekšpēdējā minūtē izlaida uzvaru pār FK Metta/Latvijas Universitāte – 3:3. Pēcspēles sitienu sērijā rīdzinieki bija pārāki ar 4:1.

Svētdien spēka pārbaude ar Virslīgas klubu!

01.08.2018

Jau šo svētdien BFC Daugavpils/Progress vienība aizvadīs Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālu, savā laukumā uzņemot Virslīgas vienību FK Metta/LU. Spēles sākums plkst. 17:00 un ieeja uz spēli būs bezmaksas!