Ziņu arhīvs

Toņiševa pirmie vārti nodrošina uzvaru

19.10.2020

Gūstot savus pirmos vārtus Virslīgā, Maksims Toņiševs nodrošināja BFC Daugavpils pirmo uzvaru kopš augusta. Sestdienas spēlē mūsu komanda ar 1:0 pārspēja FK Metta vienību. Uzvaras vārti gūti 77. minūtē.

Tukums izrauj uzvaru pēdējā minūtē

05.10.2020

Optibet futbola Virslīgas neveiksmju sērija turpinās. Kārtējā spēlē mūsu komanda viesos kompensācijas laikā ielaida vārtus, kā rezultātā ar 1:2 piekāpās Tukumam.

Akadēmija pārtrauc darbu uz vismaz 2 nedēļām

30.09.2020

Ņemot vērā strauju pieaugušo ar COVID-19 saslimušo cilvēku skaitu Daugavpilī, tiek pārtraukts jebkāda veida jauniešu treniņu process līdz 2020. gada 14. oktobrim. Virslīgas komanda turpinās treniņu nodarbības.

Akpudžes katastrofa noved pie zaudējuma

29.09.2020

Ļoti rupjas aizsarga Džošua Akpudžes pieļautās kļūdas dēļ svētdien BFC Daugavpils futbolisti viesos ar 0:2 piekāpās Jelgavai, turpinot katastrofālo sēriju pret šo klubu. Nākamā spēle 4. oktobrī viesos ar Tukumu.

Liepāja mūsu kļūdas nepiedod

21.09.2020

Optibet futbola Virslīgas trešā apļa pirmajā spēlē mūsu futbolisti pieļāva pārāk daudz nepiespiesto kļūdu, kā rezultātā cieta bezierunu zaudējumu Liepājai – 0:4. Nākamā spēle jau 24. septembrī Latvijas kausā pret tiem pašiem liepājniekiem.

Mūsu akadēmiju apmeklēja izglītības ministre

18.09.2020

18. septembrī pirmo reizi vēsturē Latvijas Republikas Izglītības ministre Ilga Šuplinska, Saeimas sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Sandis Riekstiņš un Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta vadītājs Edgars Severs klātienē apmeklēja BFC Daugavpils futbola akadēmiju, vērtējot mūsu akadēmijas darbu, kā arī uzklausot tālākās attīstības ierosinājumus.

Jūrmalā līdz uzvarai pietrūka nedaudz

14.09.2020

Optibet futbola Virslīgas otrā apļa noslēdzošajā spēlē mūsu komanda bija ļoti tuvu panākumam pār Jūrmalas “Spartaku”, tomēr ielaistie vārti 84. minūtē neļāva iegūt trīs punktus – 3:3. Ar hat-trick mūsu rindās izcēlās Marko Regža.