Ziņu arhīvs

Daugavpils kauss ceļo uz Tukumu un paliek arī Daugavpilī

18.04.2017

Lieldienu priekšvakarā stadionos “Celtnieks” un “Esplanāde” 20 komandas no Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas cīnījās par uzvarām “Daugavpils Cup” izcīņā 2006., 2008. dzimšanas gada komandām.

Sezona iesākta ar uzvaru!

14.04.2017

Pirmajā Komanda.lv 1. līgas spēlē BFC "Daugavpils" viesos ar 2:0 pārspēja Staiceles Bebrus. Patīkamo uzvaru aizēnoja Ričarda Žaldovska gūtais savainojums otrā puslaika vidū. Nākamā spēle ieplānota 23. aprīlī pret Jēkabpili.

1. Līgas sezonas starts Staicelē

13.04.2017

BFC “Daugavpils” galvenā komanda piektdien plkst. 15:00 Staicelē uzsāks Komanda.lv 1. līgas sezonu. Pretiniekos būs vietējā komanda “Staiceles Bebri”.

Uzvaras Rēzeknei un Vitebskai, Daugavpils 3. un 4. vietā

10.04.2017

26 komandas un vairāk nekā 350 bērni nedēļas nogalē cīnījās par uzvarām Daugavpils Cup U10 un U12 vecuma grupās. Pirmo reizi šogad galvenās balvas nepalika Daugavpilī.

Jaunatnes čempionātā graujoša uzvara un neizšķirts

10.04.2017

Divas spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadījuši mūsu jaunieši. U14 vecuma grupas komanda nospēlēja 0:0 ar Rīgas “Dinamo”, savukārt U16 komanda ar 7:0 sagrāva Riga FC/ŠFS.

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā atzīts “Riga” pārākums

10.04.2017

Svētdien RTU stadionā Rīgā BFC “Daugavpils” aizvadīja Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēli ar “Riga” FC. Pretinieks pierādīja savu pārākumu un uzvarēja ar 3:0.

BFC Daugavpils jaunieši ar trīs uzvarām iesāk jauno sezonu

05.04.2017

1. aprīlī iesākās Latvijas jaunatnes čempionāta jaunā sezona. Sezonas pirmajās četrās spēlēs izcīnītas trīs uzvaras. Vislabāk veicies 2001. gada komandai, kas uzvarējusi abās cīņās.

Ar fināla uzvaru pār Vitebsku BFC uzvar 2004. gadu grupā

03.04.2017

Ar spraigām fināla cīņām noslēdzies “Daugavpils Cup” 2004. dzimšanas gadu grupām. Lielajā finālā daugavpilieši ar 4:1 pārspēja Vitebsku. Trešajā vietā ierindojās RFS.