Ziņu arhīvs

Ofors pāriet uz RFS

21.07.2020

BFC “Daugavpils” komandas rindas atstājis komandas vadošais uzbrucējs Namdi Činonso Ofors, kurš turpmāk pārstāvēs FK “RFS” vienību. Ofora vietu jau pavisam drīz ieņems cits uzbrucējs, par ko ziņosim papildus.

Emocionālā spēlē uzvaram Ventspili

13.07.2020

Pie trešā panākuma Optibet futbola Virslīgā izdevies tikt mūsu komandai. Savā laukumā notikumiem bagātā spēlē ar 3:1 pieveicām FK “Ventspils”. Pa vārtiem mūsu komandā guva Andrejs Kovaļovs, Kirils Makejevs un Tatsuro Nagamatsu.

BFC Daugavpils komanda veica COVID-19 testu

09.07.2020

2020. gada 9. jūlijā, saņemot informāciju, ka Latvijas Futbola federācijas 3. jūlija kongresā, iespējams piedalījās ar COVID-19 inficēti dalībnieki, visi Virslīgas komandas futbolisti un treneri nodeva testus, lai pārbaudītu savu veselības stāvokli. Visiem komandas futbolistiem, treneriem un administrācijai testa rezultāti bija negatīvi, tādēļ turpinām strādāt ar pilnu jaudu!

Pārsvaru pret RFS neizdevās nosargāt

08.07.2020

Ļoti sāpīgu neveiksmi Optibet Virslīgas 6. kārtas spēlē piedzīvojusi mūsu komanda. Atrodoties vadībā ar 2:0, spēles beigās nācās atzīt RFS pārākumu ar 2:3. Pēc lieliska pirmā puslaika spēka otrajai spēles daļai pietrūka.

Informācija līdzjutējiem

07.07.2020

8. jūlijā stadionā “Celtnieks” pirmo reizi šosezon skatītājiem būs iespēja klātienē apmeklēt mūsu komandas spēli Latvijas futbola Virslīgā. Jārēķinās, ka būs noteikti ierobežojumi, kuri būs jāievēro.

Smagā spēlē uzvarēta Metta

30.06.2020

Pilnu emociju gammu sagādāja futbolisti un tiesnešu brigāde Optibet futbola Virslīgas 4. kārtas spēlē, kurā mūsu BFC Daugavpils ar rezultātu 4:2 pieveica FK “Metta”. Pirmā puslaika izskaņā tiesneši strīdīgā epizodē ne tikai piešķīra 11 metru soda sitienu uz mūsu vārtiem, bet arī noraidīja mūsu komandas aizsargu.

Tukumā Daugavpilij lielākā uzvara vēsturē

26.06.2020

Pie savas lielākās uzvaras Latvijas futbola Virslīgas čempionātā tikusi mūsu komanda BFC Daugavpils. Viesos ar 6:0 izdevās sagraut FK Tukums-2000 komandu. Divus vārtus komandas labā guva Andrejs Kovaļovs.

Sezonu atklājam ar sāpīgu neveiksmi

17.06.2020

Optibet Virslīgas sezonas atklāšanas spēlē mūsu BFC Daugavpils futbolisti savā laukumā ar 0:2 piekāpās FK Liepāja. Par spēles izšķirošo nogriezni kļuva pirmā puslaika beigas, kad īsā laikā ielaidām abus vārtus.